آلو بخارا

تومان35000 - تومان38000 / محاسبه قیمت بر اساس مقدار سفارش

خواص آلو بخارا: ۲۸ فایده آلو بخارا برای سلامتی، پوست و مو

(بیشتر…)

بهارنارنج خشک

تومان80 - تومان100 / محاسبه قیمت بر اساس مقدار سفارش

فروش اینترنتی بهارنارنج خشک مرغوب

بهار نارنج برای برطرف کردن مشکلات عصبی بسیار مناسب است و خاصیت آرامش بخشی دارد. از دم کرده آن برای درمان میگرن و قولنج های عصبی استفاده می شود.

تمرهندی

تومان8000
فروش محصولات غذایی خانگی و ارگانیک فروش سبزیجات آماده و تازه در اراک فروش تمرهندی ارگانیک

روغن زیتون

تومان45000
حراج!

قره قروت سفید

تومان20000 تومان15000
قره قروت سفید خراسان جنوبی محصول فوق العاده خوشمزه و ویژه ی خراسان جنوبی با کیفیت نمونه

کشک شیرین بیان

تومان20000 - تومان21000 / محاسبه قیمت بر اساس مقدار سفارش

فروش کشک رشته ای شیرین بیان درجه یک سوغات بیرجند

کشک شیرین بیان دار یکی از خوشمزه ترین سوغات های خراسان جنوبی است. اگر به مزه ترش و شیرین علاقه دارید، از خوردن این کشک به هیچ عنوان سیر نمی شوید. کشک با حجم کم خود، یک ماده غذایی معجزه آساست که در بردارنده تمامی خواص شیر و حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین و نیاسین (ویتامین B3) است. تمام پزشکان معتقدند که بیهترین ماده غذایی برای تامین کلسیم بدن، کشک است. باید بدانید که این محصول در شرایطی کاملا بهداشتی تهیه می شود و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. مصرف این فرآورده برای دو گروه سنی بیشتر توصیه می شود. کودکان که استخوان های آن ها در حال شکل گیری است و سالمندان که استخوان های آن ها در حال تحلیل رفتن است.  

کشک قره قروتی دورنگ(قارا)

تومان17000 - تومان18000 / محاسبه قیمت بر اساس مقدار سفارش

فروش کشک سنتی قره قروتی که به کشک قارا معروف است با کیفیتی عالی و قیمتی ارزان

کشک قره قروتی یا کشک قارا مصرف خوراکی دارد و شامل ۵۰ درصد کشک و ۵۰ درصد قره قروت می باشد.کشک دارای طبیعت سرد و خشک و دیرهضم می‌باشد کشک با حجم کم خود، یک مادهٔ غذایی معجزه‌آسا است که در بر دارنده تمامی ویژگی‌های شیر می‌باشد. کشک حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین و ویتامین نیاسین است. مصرف آن باعث تسکین تیزی صفرا و خون می‌شود و برای صفراوی مزاجان مفید است و قره قروت مثل باقی لبنیات برای پیشگیری از پوکی استخوان بسیارمفیداست قره قروت حاوی پروتئین، کربوهیدرات و چربی میباشد.طبیعت قره قروت سرد و خشک است و خوردن آن باعث تسکین تیزی صفرا و خونمی‌شود و تشنگی را برطرف میکند. کشک دارای طبیعت سرد و خشک, قابض و مبّرد(سردکننده) است و موجب تسکین تیزی صفرای و خون می‌شود, بریان کرده آن برای رفع اسهال مزمن بسیار مؤثر است. کشک دیر هضم است و سبب تولید بلغم خام و ریاح(نفخ)، مخصوصاً در مزاج‌های سرد وتر است؛ مصلح کشک جوارشات و گلقند است. طبیعت قره قروت سرد و خشک است و مصرف آن موجب تسکین تیزی صفرا و خون میشود (برای صفراوی مزاجان مفید است) و تشنگی را برطرف می‌کند. قره قروت برای رفع حرارت معده, کبد, اسهال صفراوی و تب‌های صفراوی گرم مفید است, مصرف موضعی و مالیدنی آن می‌تواند برای ورم‌های حاد مفید باشد.

کشک گرد

تومان16000 - تومان18000 / محاسبه قیمت بر اساس مقدار سفارش

کشک یکی از فرآورده های ماست با ماندگاری طولانی استکشک در روش سنتی از ماست بدون چربی و یا دوغ باقی ماندهپس از کره گیری تهیه می شودکشک خشک ۵۵ تا ۷۵ درصدپروتئین دارد .

جالب است بدانید که هیچ ماده غذایی به این اندازه پروتئین ندارد کشک با وجود حجم کم دارای کلسیم ، پروتئین ،چربی ، نمک و ویتامینهای b1و b2 است کشک به مانند یک غذای مقوی ، گرسنگی را کاهش داده و حجم کمی از معده را اشغال می کند .

 کشک ضد عفونی کننده دستگاه گوارش است همچنین محتوای بالای کلسیم و فسفر آن در پیشگیری از پوکی استخوان موثر است . تحقیقات نشان می دهد کشک مقادیر فراوان پیش ساز گلوتاتیون را دارد که به خوبی از دستگاه گوارش جذب و وارد گردش خون میشود و به راحتی از دیواره سلول هم عبور می کند خواص مهم گلوتاتیون در کنترل رادیکالهای آزاد موجب پیشگیری از سرطانها ،کند شدن روند پیری و افزایش طول عمر سلولها می شود

نمک دریا

تومان7000

فروش نمک دریاچه ارومیه کاملا خالص و با کیفیت به صورت دوبار آسیاب

نمک دریا چیست : نمک دریا به طور کلی به نمک هایی گفته می شود که مستقیما از آب دریا،دریاچه یا اقیانوس به دست آیند. آب را توسط کانال هایی وارد سینی های سفالی نمک گیری می کنند تا نور خورشید و وزش باد ، به طور طبیعی موجب تبخیرآب و تهیه نمک شود. در تهیه انبوه، آن را به انداره دیگر نمک ها تصفیه نمی کنند و حاوی املاح دیگری چون آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، منگنز، روی و ید است. اثرات ناشی از سدیم برروی فشار خون(سدیم حجم خون را افزایش می دهد، باعث ایجاد استرس می شود، ضربان قلب را افزایش می دهد و رگهای خونی را منقبض می کند. و اینها همه عواملی است که باعث ایجاد فشار خون بالا می شود.) به وسیله منیزیم خنثی می شود. نمک دریا دارای منیزیم است درحالی که نمک سفره عاری از آن است. به همین دلیل نمک دریا خیلی کمتر باعث بالارفتن فشار خون می شود. طرفداران این نوع نمک از طعم خالص و فواید املاح موجود در این نمک صحبت به میان می آورند. بهترین مکان های تهیه این نوع نمک، دریای مدیترانه، دریای شمال و اقیانوس اطلس(خصوصاً در ساحل بریتانی فرانسه ) است. این نمک سالم تر و طعم دارتر از نمک سفره است و به صورت دانه های درشت، سائیده و کاملاً نرم در دسترس است. نمک دریا بطور طبیعی خاکستری رنگ و دارای دانه های درشت تر از نمک سفره است. اگر شما آن را به رنگ سفید خالص مشاهده کردید مطمئن باشید که آن را به وسیله مواد شیمیایی سفید کرده اند و این نشانه آن است که باید از خوردن آن خودداری کنید. این نمک را می توانید از عطاری ها تهیه نمایید اما مراقب باشید با اینکه این نمک عوارض نمک سفره را ندارد اما در مصرف این نمک هم نباید افراط کرد..