خانه » صابون سنتی و گیاهی

صابون سنتی و گیاهی

 

انواع صابون گیاهی و دستساز ما برگرفته از طب سنتی هستن هیچ نوع ضرری برای پوست شما ندارن و میتونید قبل استفاده به آزمایشگاه ببرید و تست کنید با خیال راحت به پوست خود برسید و برای همیشه از شر لک ها کک و‌مک ها تیرگی ها و جوش ها راحت بشید.صابون های شرکتی، اغلب دارای مرطوب کننده هستند، اما بیشتر آنها دارای بوها و افزودنی های شیمیایی هستند که می توانند باعث ایجاد حساسیت در پوست و عوارض بسیار زیادی شوند. ما با تولید صابون های دستساز گیاهی به پوست شما کمک میکنیم تا از آلودگیا در امان باشین و با بسته شدن منافذ باز پوست زیبایی رو به خودتون برگردونید.

تولید و فروش صابون سنتی گیاهی و طبیعی و دستساز به صورت عمده برای عطاریها و پخش ها در سراسر ایران

فروش صابون سنتی و دست ساز با بالاترین کیفیت وتاثیر فوق العاده برای رفع خارشهای سر و بدن ،جوشها،کک ومک،جوانسازی و احیا پوست،رف تیرگی،بوی بد واژن،شوره سر،موخوره،سفیدی مو،لایه برداری و روشن نموذن پوست و …

چرا از صابونهاى گياهى و طبیعی یا دست ساز خانگی استفاده کنیم؟

امروزه استفاده از لوازم ارايشى و صابون امرى گريز ناپذير براى هر شخص ميباشد. در اين ميان خانمها بيشترين اهميت را به سلامتى و زيبايى پوستشان ميدهند.
لوازم آرایش ارگانیک به آن دسته ازلوازم ارایشی اطلاق میشود که در ساختمان آنها مواد سمی ، تحریک کننده و پارپن استفاده نمیشود و آسیب خیلی کمتری برای پوست و طبیعت دارند .
فقط كافيه يك نگاه به تركيبات صابونهايى كه از بازار تهيه ميكنيد ، بندازيد تا از مواد موجود در صابون تان اگاه شويد.
بنابراين به جرات ميتوانیم بگويیم كه صابونهاى دست ساز ما،ارگانيك هستند. چون از بهترين روغنهاى خوراكى موجوددر بازار و سود سوز اور (NAOH)ازمايشگاهى (نه صنعتى)استفاده ميكنیم.

طرز تهیه صابون دست سازو سنتی

 

برای ساخت صابونهای دستساز و طبیعی باید فرمولاسیون تولید آنها را بلد باشید.ساخت صابون خانگی یک هنر است و این کار را می توان با ترکیب مواد مختلف انجام داد.استفاده از روغنهای گیاهی،مواد طبیعی،ویتامین ها و مواد مغذی دیگر در ساخت صابونهای دست ساز خانگی سبب میشود در زمان شتشو ،پوست دچار خشکی بیش از حد و آسیب نشود.
در لینک زیر شما می توانید با فرمولاسیون ساخت برخی از صابونهای دست ساز خانگی و طرز تهیه آنها آشنا شوید

ساخت صابون خانگی