شیره سفید هزاوه

تومان26000

فروش شیره سفید هزاوه با بهترین کیفیت

خصوصیات شیره با کیفت هزاوه :

شیره با کیفیت روشن تر است. شیره هرجه با کیفیت تر باشد شیرین تر است که به دلیل استفاده از انگور مرغوبتر و کم آبتر می باشد. شیره اصل اگر در یخچال باشد شکرک می زند.
حراج!

عسل نیم کیلویی خوانسار

تومان16000 تومان13000

فروش عسل طبیعی خوانسار با قیمت ارزان و کیفیت بالا

شرکت عسل خوانسار از تولید کنندگان بنام و معتبر در عرصه تولید و بسته بندی و عرضه عسلهای صد در صد طبیعی میباشد و تمامی محصولات این شرکت دارای نشان سیب سلامت به شناسه نظارت بهداشت ۱۵/۲۵۴۲۹ و کد زنبور داری ۳۷/۲۱۱میباشد. مشتری گرامی در نظر داشته باشید تست های انجام شده بر روی محصولات این برند درصد ساکارز زیر ده رانشان میدهد که کیفیت بالا و طبیعی بودن محصول را تضمین میکند. عسلهای شرکت خوانسار دارای قیمتی رقابتی و به صرفه میباشد و به دلیل عرضه مستقیم محصولات این برند در فروشگاه کلبه سلامتی، اکثر این محصولات قیمت بسیار خوبی دارند. شرايط آب و هوایی و موقعیت  مکانی خوانسار موجب رشد ‪ ۴۵‬نوع گل در منطقه "گلستانكوه" اين شهرستان شده است كه اين گياهان بلحاظ دارويي و غذايي در نوع خود بي‌نظير می باشند. همچنین شهرستان خوانسار با دو شركت تعاوني زنبورداري و ‪ ۴۰۰‬عضو فعال، بيش از ‪ ۶۰‬واحد بسته‌بندي عسل دارد.
حراج!

عسل یک کیلویی خوانسار

تومان35000 تومان31000

فروش عسل طبیعی خوانسار یک کیلویی و بدون موم با قیمت ارزان

شرکت عسل خوانسار از تولید کنندگان بنام و معتبر در عرصه تولید و بسته بندیو عرضه عسلهای صد در صد طبیعی میباشد و تمامی محصولات این شرکت دارای نشان سیب سلامت به شناسه نظارت بهداشت ۱۵/۲۵۴۲۹ و کد زنبور داری ۳۷/۲۱۱میباشد. مشتری گرامی در نظر داشته باشید تست های انجام شده بر روی محصولات این برند درصد ساکارز زیر ده رانشان میدهد که کیفیت بالا و طبیعی بودن محصول را تضمین میکند. عسلهای شرکت خوانسار دارای قیمتی رقابتی و به صرفه میباشد و به دلیل عرضه مستقیم محصولات این برند در فروشگاه کلبه سلامتی، اکثر این محصولات قیمت بسیار خوبی دارند.

فواید عسل بر کسی پوشیده نیست و تجربه نشان داده است افرادی که به‌طور مرتب هر روز مقداری عسل می خورند سالم‌تر و دارای عمری طولانی‌تر هستند.این ماده معجزه گر در تقویت حافظه و بهبود سیستم ایمنی و قوای جسمانی  و درمان بسیاری از ناراحتی‌ها مثل زخم‌ها، سوختگی‌ها و درمان بیماری‌های گوارشی و دهان و لثه مؤثر است.

 

مارمالاد هلو

تومان8500

مربا زردآلو مجلسی

تومان9000
مواد بکار رفته: زدآلو شکر زعفران

مربای آلبالو

تومان8000
فروش انواع مرباهای خانگی و طبیعی بدون مواد افزودنی و نگهدارنده با قیمت ارزان در اراک و ایران فروش مربای خانگی آلبالو درتهران و کرج فروشگاه اینترنتی فروش مرباجات محلی و ارگانیک با قیمت ارزان و کیفیت عالی

مربای انجیر

تومان8000

مربای بالنگ

تومان8000

مربای به

تومان8000

مربای بهار نارنج

تومان10000

فروش مربای بهارنارنج خانگی خوشمزه با کیفیت بالا و بهداشتی

 
معروفترین ویژگی دارویی بهار نارنج تأثیر آن روی سیستم عصبی بدن است. این مربا آرامش بخش و ضدهیجانات دستگاه عصبی است و سردردهای میگرنی را کاهش  می دهد.
 بهارنارنج در تقویت معده بسیار مؤثر است و تپش نامنظم قلب، تشویش و اضطراب را از بین می برد.
 برای کنترل تشنج و حمله های قلبی مفید است.
اگر مشکل کم خوابی یا بی خوابی دارید، حتماً پیش از خواب، مقداری دمنوش آن را بنوشید.
 اشتها آور و ضد سرفه است.
برای نرم کردن پوست های خشک و ممانعت از شکنندگی مویرگ ها کاربرد دارد.
درمان دردهای شکمی، نفخ، اسپاسم، سوء هاضمه، فشارهای عصبی و ناراحتی های مربوط به هیجان و عاطفه نیز از موارد مصرف آن است.
و برای برطرف کردن قولنجهای عصبی مفید است.

مربای توت فرنگی

تومان8000
فروش مربای توت فرنگی محلی و ارگانیک خوشمزه فروشگاه اینترنتی عرضه مرباجات محلی و خانگی در اراک و تهران فروش اینترنتی مربا و مارمالاد خانگی بهداشتی و ارزان قیمت

مربای خلال نارنج

تومان8000

مربای سیب

تومان15000
ترکبات: سیب قرمز-شکر-گلاب-هل-زعفران فروش مربای سیب محلی بسیار خوشمزه و ارگانیک فروشگاه آنلاین فروش مرباجات و مارمالاد خانگی در اراک،تهران و کرج

مربای گل سرخ

تومان12000

فروش آنلاین مربای گل (گل محمدی) خانگی با عطر و طعم منحصر به فرد

مربای گل سرخ تهیه شده از برگ گلهای محمدی کوههای آذربایجان

فروشگاه آنلاين کلبه سلامتی مرکز خرید انواع مرباها و مارمالادهای خانگی و خوشمزه با کیفیتی عالی و قیمتی ارزان می باشد.در این بخش برای شما مرباجاتی مانند مربای آلبالو’مربای بهارنارنج’مربای توت فرنگی’مربای به’مربای زرشک’مربای سبب’مربای زردآلو و مارمالاد هلو و پرتقال و….. تهیه شده است.