خانه » درباره ما

همه ما مضرات غذاهای ناسالم و صنعتی را می دانیم ما به مردم کمک می کنیم در کوتاهترین زمان ممکن و با سریعترین روش مواد غذای سالم و تازه را در منزل خود داشته باشند.ما با ارسال محصولات سالم و طبیعی و تحویل آن درب منزل باعث کاهش هزینه های و صرفه جویی در زمان می شویم . علاوه بر آن مصرف محصولات سالم و طبیعی باعث کاهش بیماری ها و امراض خطرناک می شود. شما با خرید از فروشگاه ما می توانید مواد غذایی مورد نیاز خانواده را درب منزل تحویل بگیرید و دغدغه تهیه مواد غذایی را نداشته باشید .کلبه سلامتی با تهیه و آماده سازی محصولات غذایی سالم و ایجاد دسترسی آسان به این محصولات ، به خانواده های ایرانی کمک می کند زندگی سالمتر و با نشاط تری را تجربه کنند.

روشهای ارسال سفارشات فروشگاه کلبه سلامتی

ارسال با پیک:

این روش مخصوص مشتریان شهر اراک می باشد.

ارسال  سفارشی فروشگاه:

در این روش تمام سفارشات ثبت شده در تمام شهرهای ایران (غیر از اراک) فقط با پرداخت نرخ ثابت ۷۰ هزار تومان و توسط پست پیشتاز به دست مشتری خواهد رسید. این مبلغ بدون در نظر گرفتن طول مسیر ارسال سفارش و وزن بسته برای کاربران منظور می گردد و الباقی هزینه ارسال  توسط فروشگاه اینترنتی کلبه سلامتی پرداخت خواهد شد. لازم بذکر است که کاربر پس از پرداخت این مبلغ و ثبت آن در صورت حساب نهایی خود موظف به پرداخت هیچ هزینه ی دیگری هنگام تحویل در مقصد نخواهد بود.

ارسال رایگان:

این روش ارسال فقط برای سفارشات بالای ۶۵۰ هزار تومان و همچنین دارندگان کد تخفیف ارسال رایگان و برای سفارشات در سراسر ایران فعال خواهد شد.

نوع فعالیت: فروش مواد غذایی طبیعی و محلی و فاقد مواد افزودنی و نگهدارنده

آدرس: اراک-خیابان امام-کوچه راستین

Summary
Name
کلبه سلامتی
Website
Job Title
کلبه سلامتی
Company
کلبه سلامتی