آب انار

تومان13000تومان15000 محاسبه قیمت بر اساس نوع محصول

فروش آب انار شیرین ساوه و ترش نهاوند به صورت کاملا بهداشتی و طبیعی

صد در صد طبیعی و سالم

انار ترش طبعی سرد و خشک و انار شیرین مزاجی سرد و معتدل دارد و این میوه حاوی ویتامین هایی مانند A، E، C و اسید فولیک است.

آب زرشک

تومان17000

فروش آنلاین آب زرشک طبیعی و بدون نمک با کیفیت بالا و خواص بسیار

این نوع آب زرشک فاقد نمک می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. زرشک گیاهی با طبع سرد و خشک است که به عنوان یکی از گیاهان خون ساز می باشد. این میوه دارای خواص آنتی اکسیدان ضد باکتریایی است و برای تقویت سیستم گوارش بسیار مفید است. آب زرشک یکی از نوشیدنی های محبوب به ویژه در فصول گرم سال است. افراد صفراوی مزاج آب زرشک بخورند.این آبمیوه ضد صفرا است و تشنگی و حرارت معده و کبد را از بین می برد.و به همین دلیل برای افراد دارای مزاج‌ های گرم و صفراوی مفید است. آب این میوه قابض است. یعنی اگر کسی اسهال داشته باشد،برایش مفید است. و زیاده‌روی در مصرف آن یبوست ایجاد می‌کند.قلب و کبد اعضایی هستند که مزاج گرم دارند. در هوای گرم باید به آن‌ها کمک کرد که خیلی گرم نشوند. زیرا قلبی که بیش از حد گرم شود، دچار تپش می‌شود و فشارخون ممکن است بالا رود. حرارت زائد قلب و کبد را می‌توان با آب آن فرو نشاند. همچنین این فراورده برای کاهش فشارخون بسیار مفید است.
حراج!

آب سیب

تومان20000 تومان15000
این محصول (آب سیب) به صورت کاملا بهداشتی تهیه و فاقد هرگونه مواد افزودنی می باشد. نکته قابل توجه اینکه محصول نهایی با روش های سنتی تهیه می شود و صنعتی نمی باشد. آب سیب های ما به دلیل اینکه کاملا طبیعی بوده و فاقد مواد نگهدارنده می باشند،در سردخانه و در دمای انجماد نگهداری می شوند و پس از قرار گرفتن در دمای معمولی بهتر است تا ۲۴ ساعت بعدمصرف شود.  

فروش آب سیب طبیعی و ارزان قیمت در اراک

حراج!

آب هویج

تومان15000 تومان8000

حراج آب هویج طبیعی در اراک

توجه:

مشتریان گرامی به دلیل اینکه آب هویج های ما کاملا طبیعی است و فاقد مواد نگهدارنده می باشد حدودا هشت ساعت ماندگاری دارد. برای خریدهای حضوری آب گیری نزد مشتری انجام می گیرد.

 

کلبه سلامتی فروشگاه آنلاین عرضه آبمیوه های ارگانیک وبهداشتی و ارسال با پیک در اراک همچنین مرکز پخش آب زرشک و آب انار کاملا طبیعی و ارگانیک و فروش انواع آب میوه های طبیعی و ارزان قیمت می باشد.